Centrum Air aviakompaniyasi cheklangan aksiya ishga tushirilganini e’lon qiladi, uning doirasida yo‘lovchilar uchun 100 ta aviachipta maxsus narxda – bor-yo‘g‘i 12 000 so‘mdan taqdim etiladi.
Faqat 28-yanvar kuni chiptalarni aksiya tarifi bo‘yicha aviakompaniyaning rasmiy centrum-air.com sayti orqali xarid qilish mumkin bo‘ladi. Taklif parvozlar geografiyasi bo‘yicha cheklovlarsiz yo‘nalishlar tarmog‘idagi barcha muntazam qatnovlar uchun amal qiladi.
Maxsus tarif parvoz yo‘nalishi va sanasi tanlanganda qidiruv natijalarida avtomat ravishda aks etadi. Chiptalar soni qat’iy cheklangan, shu sababli taklifdan eng tezkor va e’tiborli yo‘lovchilar foydalanishlari mumkin.
Aksiya yakunlari 2026-yil 29-yanvar kuni sarhisob qilinadi, aviakompaniya maxsus narxdagi chiptalar mavjud bo‘lgan yo‘nalishlar ro‘yxatini e’lon qiladi.
Centrum Air parvozlar hamyonbopligini oshirish va sayohatlar uchun yangi imkoniyatlar yaratishga qaratilgan tashabbuslarni rivojlantirishda davom etib, aviatashuvlarni keng aholi qatlami uchun yanada ochiq qilmoqda.
Shaffoflikni va ishtirok etish uchun teng sharoitlarni ta’minlash maqsadida ushbu taklif aviakompaniya xodimlari hamda unga aloqador shaxslarga nisbatan tatbiq etilmaydi.